محصولات

دریل واگن

 دریل واگن

نوع دیگری از سیستم حفاری ضربـه ای است که چالزن از طریق تسمه ها به دکل نصب گردیده و به صورت خشاب وار بر روی دکـــل بالا و پایین می شود و مجموعه ی دکــل و چالزن بر روی ارابه ای دو یا سه چرخ لاستیکی سوار گردیده اند که به همین دلیل به آن دریل واگن می گویند .

دریل واگن با زاویه های مختلف می تواند چال حفر کند و در مجموع حفــر چال با دریل واگن در مقایسه با انواع چکشهای حفاری در شرایط یکسان از نظر سنگ با سهولت و کیفیت بهتری صورت می گــیرد . از دریل واگن می توان برای حفر چالهایی با عمق تا 45 متر (150 فوت) و قطر تا  4.5اینچ برای سنگ های نیمه سخت و سخت استفاده کرد . اما به طور رایج عمق چال هایی که با دریل واگن حفاری می شوند تا 9 متر ( 30 فوت) است . طــول لوله حفاری با توجه به نوع ایجـــاد کننده ی تراست و دریل واگن متفاوت است.                                                                                                                                             

پایه زنجیری دریل واگن

بعضی از دریل واگن ها پایه های زنجیری دارند . علـــت استفاده از پایه های زنجیری ، سرعــت در انتقال آنها بخصوص در شرایط صعب العبور است . این نوع دریل واگــن ها قادر هستند چال هایی با قطر تا 6 اینچ (15سانتی متر ) را حفـاری کنند . آن دسته از دریل واگن ها را که پیش از یک چالزن دارند را جامبو دریل  می نامند که در سرعت عملیات بسیار موثراند و در حفر تونل غالـبا از آنها استفاده می شود.

 

 

 

 

 

 

 

شنبه, ۱۶ فروردین ۱۳۹۹

آمار سایت

بازدیدکنندگان امروز:79
بازدیدکنندگان دیروز:92
بازدیدکنندگان این ماه:333
کل بازدیدکنندگان:160222

تماس با ما

  • آدرس فروشگاه: تهران، خیابان قزوین، نرسیده به دوراهی قپان، روبروی بانک رفاه، پلاک 867
  • تلفن فروشگاه: 55721419  - 55738172 - 021
  • آدرس دفتر: تهران، اتوبان نواب صفوی، ساختمان الوند یک، واحد 102
  • تلفن دفتر: 18-55425317 - 021
  • ایمیل: info@iranmachineco.com

 

آدرس پستی